Bakalářské studium v Dánsku

V Dánsku můžeš studovat obecně na dvou typech škol, které nabízí dva druhy bakalářských programů. Na univerzitách studuješ bakaláře tak, jak ho znáš. To znamená tři roky zakončené bakalářským titulem. Na některých Business Academies můžeš také najít standardní bakalářské programy trvající 3 roky. Nebo se bakalářské studium může dělit na dva stupně. První stupeň se nazývá AP Degree, trvá 2 roky plus půlroční stáž. Po absolvovaní tohoto programu máš možnost nastoupit na program Top-up, který trvá jeden rok plus až půlroční stáž. Po ukončení obou těchto stupňů Ti bude udělen titul bakalář.

Přemýšlíš nad tím, co v Dánsku studovat? Podívej se na nejoblíbenější bakalářské obory studované v Dánsku.

Zajistíme Ti studium na vysokých školách po celém Dánsku. Studovat můžeš na vysoké škole v hlavním městě Kodani, nebo pokud upřednostňuješ klidnější destinace ke studiu, vybrat si můžeš z široké nabídky našich partnerských univerzit.

Bakalářské studium v Dánsku

Najdi si svou vysokou školu!

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.