Seznamte se ZIBAT

Zealand Institute of Business an Technology (ZIBAT) je pátou největší akademií odborného vzdělání v Dánsku. Poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti obchodu, informačních technologií a průmyslu. Nečekej pasivní přednášky - učitelé využívají perspektivní vyučovací metody, díky kterým se studenti aktivně podílejí na výuce, tzv. learning by doing. Týmové projekty, povinné stáže, diskuze, samostatná domácí příprava a další - to všechno za účelem přípravy studentů co nejdůkladněji na reálný “business life” po škole. Pro nové studenty je k dispozici “student support centre”, jehož poradci pomáhají nováčkům na škole přizpůsobit se novému prostředí. Školu tvoří několik kampusů, přičemž každý kampus nabízí jiné studijní programy. Kampusy jsou moderně vybavené a nabízejí příjemné prostředí pro studentský život.

Univerzita v číslech

3 000
studentů

5
kampusů

2008
rok založení

9
AJ programů

Zajímalo by Tě studium na této škole?

Kontaktuj nás

Co říkají studenti

  • Juraj

    V první řadě by jsem chtěl poděkovat celému IP týmu za jejich nenahraditelnou pomoc a úspěšnou spolupráci. Studoval jsem Service, Tourism and Hospitality Management na ZIBAT v Koge a poté jsem si to namířil na Sport Management na Copenhagen Business Academy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace