Seznamte se s IBA

Škola International Business Academy (IBA) se za posledních 100 let postupně propracovala z malé lokální školy na jednu z významných dánských výukových institucí. Škola nabízí studentům nejrůznější možnosti studia jednoho nebo dvou semestrů i v jiných zemích. Za zmínku stojí obor Bachelor in Business Management Across Europe, který můžeš studovat ve třech různých zemích. Škola IBA sídlí ve městě Kolding, které se s populací 60 tisíc obyvatel řadí mezi deset největších dánských měst. Vyučování probíhá v menších skupinách a efektivně kombinuje teorii s praxí. Studenti řeší problémy ve firmách a díky tomu jsou důkladně připraveni na reálné situace v praxi.

Univerzita v číslech

4 600
studentů

125
partnerských univerzit

15
AJ programů

1
kampus

Zajímalo by Tě studium na této škole?

Kontaktuj nás

Co říkají studenti

  • Tonda

    Škola se velice liší od našich škol v Česku, výuka se hodně zaměřuje na praktickou část. Učitelé jsou více než ochotní, velice studenty podporují a vždy si na ně najdou čas (ostatně to je jejich práce). Jak jsem již zmínil, škola se hodně zaměřuje na praxi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace