Seznamte se s KEA

Copenhagen School of Design and Technology (KEA) se orientuje na design a business. KEA vznikla v roce 2001 spojením 6 odborných institucí, ale její kořeny sahají až do 19. století. Studuje zde více než 4500 studentů z toho asi 800 pochází z více než 60 zemí světa. KEA poskytuje svým studentům kvalitní vzdělání potřebné k úspěšnému působení v oblasti profesionálního designu, komunikací a technologií v mezinárodním kontextu. Povinnou součástí každého programu je praxe (minimálně 10 týdnů), během které si studenti mohou vyzkoušet svoje znalosti v autentickém pracovním prostředí. Pokud se studenti osvědčí v praxi v dané firmě, vzniká zde šance obdržet v budoucnu nabídku práce.

Univerzita v číslech

2001
rok založení

4 700
studentů

60
národností

17
AJ programů

Zajímalo by Tě studium na této škole?

Kontaktuj nás

Co říkají studenti

  • Nikola

    Studium v Dánsku mě velmi naučilo a otevřelo mi dveře do světa. Při výběru školy mi v Information Planet poskytli všechny potřebné informace a ulehčili prvotní kontakt a komunikaci se školou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace