Seznamte se s UCN

UCN je moderní a inovativní vzdělávací instituce, která se zaměřuje na kvalitní vysokoškolské vzdělání. Škola je známá svými vysokými standardy v oblasti vzdělávaní a odborné přípravy. “Think, play, participate” to jsou 3 klíčová slova vystihující atmosféru, ve které probíhá výuka na této škole. UCN Tě nejen naučí teorii, ale především Tě naučí používat ji v praxi. I proto jsou metody, které se na UCN při vyučování používají, odlišné od těch, které znáš z předešlých studií. Studenti UCN jsou během celého studia vedeni k samostatnosti a k rozvoji nejen profesnímu ale i osobnímu. Kombinuje akademické vzdělání s praktickými zkušenostmi. Mezinárodní spolupráce s veřejnými i soukromými podniky a organizacemi, jejichž odborní pracovníci vyučují na škole, zadávají studentům reálné projekty z praxe a podílejí se na tvorbě učebních osnov.

Univerzita v číslech

18
AJ programů

10 000
studentů

3
kampusy

Zajímalo by Tě studium na této škole?

Kontaktuj nás

Co říkají studenti

  • Šárka

    Studium na UCN je a není náročné. Na jedné straně nemáme žádná kvanta učebnic a textů, která bychom se museli učit nazpamět. Na druhé straně taková práce na počítači zabere docela dost času.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace