Novinky z Dánska

Novinky

Přijímací pohovor na vysokou školu v Dánsku

Věděli jste, že na vysokou školu do Dánska neděláte žádné přijímačky? Některé školy, aby si ověřily, že na to máte, si s vámi naplánují Skype pohovor, při kterém si otestují vaše komunikační schopnosti v angličtině. Abychom vás ušetřili případnému stresu, rozhodli jsme se pro vás připravit seznam otázek, na které se vás při pohovoru můžou ptát. Určitě se ale nemáte čeho obávat, pokud jste se dostali až k interview, vězte, že je to dobré znamení a od přijetí na dánskou vysokou školu jste už jen krůček.:)

Výměnné pobyty při studiu na vysoké škole v Dánsku

To, že studium na vysoké škole v Dánsku je zcela zdarma, je jen jedna z mnoha výhod. Při studiu na VŠ v Dánsku máš skvělou možnost využít výměnných studijních pobytů ve více než 60 zemích světa (Evropa, USA, Austrálie aj.) To znamená, že máš šanci nejen potkat nové lidi a čelit výzvám, ale to vše zažít opět v jiné zemi s lidmi z celého světa.

Jak se mi žije v Dánsku?

Šárka se ani trochu netají tím, že by si po půl roce stráveném na vysoké škole v Dánsku jen těžko zvykala na studium v Česku. Líbí se jí nejen forma studia, přístup vyučujících, ale také pořádek v ulicích a to, že všichni, opravdu všichni za každého počasí jezdí na kole.

Studium v Dánsku z mého pohledu

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti v oblasti studia v zahraničí, a proto se studenti často neumí rozhodnout, co je pro ně nejvhodnější a co by chtěli po škole dělat. Tímto příspěvkem bychom vám rádi přiblížili studium v Dánsku tak, jak to vidí Lukáš, který s námi před pár lety odjel studovat právě do Dánska.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace